ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 60

Останні новини

7 Серпня13:32 Навчання за програмоюспеціальної підготовки
Педагогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено спеціальну підготовку осібпідприємств, установ, організацій, які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
31 Липня13:28 Консультаційно-методична допомога
Майстром виробничого навчання Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Куриловичем В.П. надано призначеній посадовій особі з питань цивільного захисту КНП «Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківської міської ради» Кочерзі Г.П. консультацію щодо організації, планування та проведення інструктажів,навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.
24 Липня13:17 Проведено чергове виїзне навчання у Рогатинському районі
Працівниками Центру (Калуських та Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності) в період з 21 по 23 липня 2020 року було проведено виїзне функціональне навчання в Рогатинському районі.
23 Липня10:18 Правила поведінки під час грози
Влітку сильна спека в Україні чергується із грозами – типовим атмосферним явищем теплої пори року. Липень вважається в Україні найтеплішим місяцем року з частими грозами та зливами. Але негода, зокрема блискавки, несуть в собі смертельну небезпеку. За статистикою, щороку в світі від удару блискавки гинуть до 3000 людей. Тому потрібно всім загадати правила безпечної поведінки під час грози.
14 Липня10:46 Функціональне навчання керівного складу та фахівців Богородчанського району
Педагогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено виїзні заняття з керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Богородчанського району.
10 Липня14:18 Проведено виїзне функціональне навчання
7-8 липня цього року в місті Болехові працівниками Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено виїзне функціональне навчання з керівниками спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту, утворених суб’єктами господарювання і особами керівного складу органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ.
3 Липня00:00 Проведено позапланове функціональне навчання
Відповідно до звернень керівництва Калуської РДА, дотримуючись карантинних норм, на базі Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) в період з 30 червня по 02 липня поточного року проведено функціональне навчання із старостами (посадовими особами місцевого самоврядування в межах відповідного старостинського округу).
2 Липня14:28 Підбито підсумки роботи Центру за звітний період
26 червня цього року під головуванням начальника Центру полковника служби цивільного захисту Борисюка Р.З. проведено чергове засідання педагогічної ради щодо підведення підсумків роботи Центру за перше півріччя 2020 року.
2 Липня14:17 Слухачі курсів удосконалили знання з питань цивільного захисту
На Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з 23 по 26 червня функціональне навчання проходили керівники та заступники керівників суб’єктів господарювання. Під час навчання і педагогічні працівники і слухачі курсів ретельно дотримувались всіх необхідних заходів безпеки щодо запобігання захворювання на COVID-19.
1 Липня11:17 Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту
На базі Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в період з 23 по 26 червня 2020 року було проведено функціональне навчання з Керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками.
25 Червня11:29 Проведено спеціальну підготовку
У період з 24 по 25 червня 2020 року в кімнаті депутата Коломийської районної ради працівниками навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї було проведено спеціальну підготоваку осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
25 Червня11:26 Консультуємо в онлайн-режимі
24 червня 2020 року майстром виробничого навчання Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Куриловичем В.П. надано онлайн-консультацію та через електронну пошту направлено зразки всіх документів щодо відшкодування збитків, завданих стихією, призначеній посадові особі з питань цивільного захисту Загвіздянської сільської об'єднаної територіальної громади Гладіж М.Р.
24 Червня11:22 Працівниками навчально-консультаційного пункту в м. Коломиї проведено заняття
У період з 22 по 23 червня 2020 року працівниками навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї було проведено спеціальну підготоваку осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
23 Червня10:22 Надано методичну допомогу з підготовки до проведення СОН на ТзОВ «Техмаш»
Згідно з «План-графіком проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на ПУО в м. Калуші у 2020 році» затвердженого головою міста Калуша, майстром виробничого навчання Калуських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Тепаком П.М. було надано методичну допомогу з підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання на ТзОВ «Техмаш».
18 Червня13:16 Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту
На Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, за рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, відновлено навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, в групах чисельністю до 10 осіб.
17 Червня14:04 Проведено заняття з питань пожежної безпеки
Відповідно до заявок керівників суб’єктів господарювання, майстрами виробничого навчання Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Савчиним С.М. і Тепаком П.М. проведено навчання з питань пожежної безпеки з особами, відповідальними за пожежний стан на ДП «Калуська ТЕЦ-НОВА».
15 Червня11:52 АКТУАЛЬНО!
БОРЩІВНИК.
11 Червня12:30 На Калуських курсах проведено заняття
У період з 09 по 10 червня 2020 року на базі Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності було проведено функціональне навчання з працівниками чергово-диспетчерських служб і керівниками спеціалізованих комунально-технічних служб та аварійно-технічних формувань ЦЗ, утворених суб’єктами господарювання.
5 Червня12:25 Надано методичну допомогу з підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання
04 червня 2020 року в ПП «Західавтотранс» працівниками Калуських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Савчином С.М. і Тепаком П.М. було надано методичну допомогу в підготовці документації до проведення спеціального об’єктового навчання.
11 Березня16:00 Педагогічним складом Центру обговорено та вирішено актуальні питання
Для підвищення та удосконалення рівня навчально-методичної роботи педагогічного колективу, 6 березня цього року в НМЦ ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області проведено чергове засідання педагогічної ради
5 Березня10:16 Консультаційно-методична допомога базовим (опорним) з питань ЦЗ та БЖД закладам освіти
02-03 березня 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї Мудьком В.С. було надано консультаційно-методичну допомогу педагогічним працівникам опорних закладів освіти Матеївецької ОТГ (Замулинецький ліцей та заклад дошкільної освіти у складі Залучанської початкової школи) в організації підготовки та проведення навчальної, методичної роботи відповідно до навчальних програм закладів освіти за напрямками цивільний захист та безпека життєдіяльності, оформлення інформаційно-довідкових куточків щодо дій населення у різних надзвичайних ситуаціях.
4 Березня16:40 Проведено спеціальне об’єктове навчання
Згідно з «План-графіком проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на ПУО в м. Калуші у 2020 році», затвердженого головою міста Калуша 26, 27 лютого 2020 року в ПАТ «Прикарпаттяобленерго» філія «Західна» було проведено спеціальне об’єктове навчання.
4 Березня16:34 Співпрацюємо з об’єднаними територіальними громадами
28 лютого 2020 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї Мудьком В.С. було надано консультаційно-методичну допомогу з питань цивільного захисту керівництву Матеївецької громади.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація


      Адреса
      76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
      nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

      Телефон
      +38 (0342) 78-54-67

      Факс
      +38 (0342) 75-42-06