ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 191

Останні новини

22 Вересня14:45 Обговорено і вирішено актуальні питання організації освітнього процесу з питань цивільного захисту
Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області на 2021 рік, 16 вересня відбулось чергове засідання педагогічної ради.
20 Вересня10:58 Зі слухачами Коломийського району проведено функціональне навчання
У період з 14 по 15 вересня 2021 року працівниками навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї було проведено функціональне навчання з особами відповідальними за роботу консультаційних пунктів з питань ЦЗ при органах місцевого самоврядування Коломийського району.
15 Вересня13:27 Проведено виїзне функціональне навчання
Працівниками Івано-Франківських та Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності було проведено виїзне функціональне навчання з особами керівного складу органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та керівниками суб’єктів господарювання Рожнятівської, Перегінської, Спаської і Дубівської територіальних громад.
14 Вересня10:26 Навчання з практичної підготовки
Майстром виробничого навчання Івано-Франківських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Куриловичем В.П. на ТОВ «Прикарпатський Торговий Дім» проведено інструктивно-методичні заняття з помічниками керівника спеціального об’єктового навчання, персоналом штабу керівництва навчанням та цільові інструктажі з посередники та працівники, які на час спеціального об’єктового навчання призначаються керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів.
10 Вересня09:20 Проведено показове спеціальне об’єктове навчання
Під час проведення командно-штабного навчання на Калуському гірничо-промисловому комплексі в АТ «Оріана» проведено показове спеціальне навчання.
2 Вересня13:38 Проведено заняття з питань пожежної безпеки
Відповідно до замовлень керівництва Рогатинської територіальної громади, працівниками Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) у період з 27,30 серпня 2021 року було проведено навчання посадових осіб суб’єктів господарювання, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів з питань пожежної безпеки.
31 Серпня15:31 З першовереснем! З Днем знань!
З першим подихом осені приходить до нас День знань – радісний і святковий, емоційний і хвилюючий. Цей день сповіщає про початок всього нового – нового навчального року, нового періоду життя, нових змін, нових вражень, успіхів та досягнень, нових знань та нових можливостей.
30 Серпня00:00 Профілактична робота в літніх таборах
Працівниками Калуських територіальних курсів ЦЗ та БЖД (ІІІ категорії) 20 серпня 2021 року було проведено інформаційно-просвітницьку роботу серед дітей, що відпочивають в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лімниця» з популяризації основ безпеки життєдіяльності та набуття навичок з рятувальної справи.
20 Серпня12:01 З Днем Незалежності, Україно!
Шановні колеги! Колектив Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області щиро вітає всіх українців з величним і славним святом - 30 річницею Незалежності України! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у всіх справах та починаннях. Нехай на нашій землі запанує спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої держави. Слава Україні! Героям слава!
5 Серпня12:10 Спеціальна підготовка
28, 29 липня працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на базі Богородчанського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів проведено спеціальну підготовку осіб, які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
29 Липня09:16 Щирі вітання з нагоди ювілею!
Щирі вітання з нагоди ювілею!
23 Липня13:34 Заходи безпеки під час жнив – запорука збереження врожаю
З настанням пожежонебезпечного періоду під час жнив різко зростає ймовірність загорання сільгоспугідь та торфовищ. Враховуючи це, з початку достигання зернових необхідно цілодобово охороняти поля, а біля полів встановити знаки про заборону паління й використання відкритого вогню. До початку збирання врожаю вся збиральна техніка повинна мати відрегульовані системи живлення, охолодження, запалювання, а також бути оснащена справними первинними засобами пожежогасіння.
21 Липня11:21 Надання інформаційно-методичної підтримки закладам освіти
Майстром виробничого навчання навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї Мудьком В.С. було надано інформаційно-методичну підтримку відповідальній особі з питань цивільного захисту Коломийського ліцею №8 Коломийської міської ради.
20 Липня15:23 Правила поведінки під час грози
Влітку сильна спека в Україні чергується із грозами – типовим атмосферним явищем теплої пори року. Липень вважається в Україні найтеплішим місяцем року з частими грозами та зливами. Але негода, зокрема блискавки, несуть в собі смертельну небезпеку. За статистикою, щороку в світі від удару блискавки гинуть до 3000 людей. Тому потрібно всім загадати правила безпечної поведінки під час грози.
16 Липня10:02 Практична підготовка на підприємствах, установах, організаціях
У липні місяці майстром виробничого навчання Івано-Франківських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Куриловичем В.П. надано допомогу Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківськгаз», державному підприємству «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» у підготовці та проведенні спеціальних об'єктових навчань з питань цивільного захисту.
14 Липня14:26 Консультаційно-методична робота на суб’єктах господарювання
Майстром виробничого навчання Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) Тепаком П.М. було надано консультаційно-методичну допомогу відповідальній особі з питань цивільного захисту ТОВ «Полірут».
9 Липня09:53 Надання методичної допомоги щодо підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання
06 липня 2021 року майстром виробничого навчання Калуських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Тепаком П.М., було надано методичну допомогу відповідальній особі з питань цивільного захисту ТОВ «ПОЛІКЕМ» з підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання.
8 Липня09:43 Удосконалюємо знання з питань цивільного захисту
Навчальна група посадових осіб, на яких покладено обов’язки з питань цивільного захисту в органах місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання з 29 червня по 02 липня пройшли навчання на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
7 Липня12:14 Проведено спеціальну підготовку
У період з 29 по 30 червня 2021 року працівниками навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї було проведено спеціальну підготовку осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки з працівниками ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГМБХ».
6 Липня12:08 Слухачі курсів пройшли функціональне навчання
З 30 червня по 01 липня 2021 року на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено функціональне навчання з керівниками об’єктових пунктів видачі засобів радіаційного та хімічного захисту.
5 Липня12:03 Проведено виїзне семінарське заняття
29 червня 2021 року працівниками Івано-Франківських та Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено семінарське заняття з особами керівного складу, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Рогатинської і Букачівської територіальних громад.
2 Липня11:57 Методична допомога новообраним особам керівного складу територіальних громад
25 червня працівниками Центру проведено семінарське заняття щодо розбудови системи цивільного захисту з новообраним керівним складом Галицької і Бурштинської міських територіальних громад та Більшівцівської селищної територіальної громади. У семінарі взяли участь 29 осіб органів місцевого самоврядування.
1 Липня11:45 Виїзні заняття у територіальних громадах
У період з 22 по 25 червня 2021 року викладачами Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полив’яним М..Б., Левицьким Н.Б. та завідувачем пункту (навчально-консультаційного у м.Городенці) Дячуком Д.П. проведено виїзні заняття з особами керівного складу органів управляння цивільного захисту та фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту Городенківської та Чернелицької територіальних громад.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація


      Адреса
      76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
      nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

      Телефон
      +38 (0342) 78-54-67

      Факс
      +38 (0342) 75-42-06