ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 159

Останні новини

17 Червня14:10 У Косівському районі проведено виїзне заняття
У приміщенні Косівської РДА педадогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї проведено функціональне навчання з особами керівного складу органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту Косівської, Космацької, Кутської, Рожнівської та Яблунівської територіальних громад.
16 Червня14:20 Виїзні заняття у територіальних громадах
З 08 по 09 червня майстрами виробничого навчання Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведені виїзні заняття з особами, відповідальними за роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту, які створені в населених пунктах Тисменицької міської ради.
15 Червня09:58 Підвищення кваліфікації цільового призначення керівництва органів місцевого самоврядування
Працівниками Івано-Франківських і Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності було проведено функціональне навчання з особами керівного складу органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту Калуської територіальної громади.
14 Червня13:38 Продовжуються навчання з питань цивільного захисту
З 02 по 03 червня на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено функціональне навчання із працівниками чергово-диспетчерських служб органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, інженерно-технічними працівниками, які очолюють ланки, групи з обслуговування захисних споруд ЦЗ.
11 Червня12:31 Проведено функціональне навчання
Керівники закладів охорони здоров'я, установ соціального захисту та їх заступники з 01 по 04 червня пройшли функціональне навчання з питань цивільного на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
10 Червня13:00 Удосконалюємо професійну майстерність
Сьогодення вимагає від людини безперервного власного розвитку та вдосконалення майстерності. Особливо, це стосується педагогічних працівників, яким необхідно постійно навчатись, оновлюючи скарбничку своїх знань, методів та прийомів викладання, щоб згодом передавати набуті знання іншим. З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників, у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області відбувся День професійної майстерності викладача та майстра виробничого навчання.
8 Червня13:21 Відкрите заняття, як одна із форм педагогічного контролю
На базі Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 01-04 червня було проведено функціональне навчання з керівниками закладів охорони здоров’я, установ соціального захисту, підприємств водного, дорожнього, комунального, лісового господарства, агропромислового комплексу та їх заступниками.
2 Червня11:35 Обережно – змії атакують!
Природа завжди була і залишається джерелом небезпек, одними з яких є біологічні чинники небезпеки. Улітку ми частіше буваємо на природі, а отже зростає ймовірність зустрітися з її дикими мешканцями, зокрема плазунами. Як відпочивати безпечно і не стати жертвою власної необережності? Розповідаємо про заходи, що убезпечать вас у разі зустрічі із змією, адже статистика стверджує, що кількість жертв та травмованих була б набагато меншою, якби люди знали як поводитися у даній небезпечній ситуації.
1 Червня10:21 Проведено відкриті заняття
Упродовж травня поточного року педагогічними працівниками структурних підрозділів Навчального методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області проводились відкриті заняття із слухачами відповідно до робочих навчальних програм.
31 Травня11:24 Проведено спеціальну підготовку
28 та 31 травня педагогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проведено спеціальну підготовку осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
28 Травня13:43 У Верховинському районі проведено виїзне заняття
У приміщенні Верховинської РДА педадогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності і навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї було проведено функціональне навчання з особами керівного складу органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту Верховинської, Білоберізької та Зеленської територіальних громад.
27 Травня14:34 Слухачі курсів удосконалили знання з питань цивільного захисту
Навчальна група з функціонального навчання керівників та заступників керівників суб’єктів господарювання з 18 по 21 травня пройшли навчання на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
26 Травня15:35 Відбулось засідання педагогічної ради
21 травня поточного року відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області відбулось засідання педагогічної ради.
25 Травня14:20 Продовжуються виїзні заняття у територіальних громадах
У період з 19 по 21 травня 2021 року педадогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та завідувачем пункту (навчально-консультаційного у м.Городенці) проведено виїзні заняття з особами керівного складу, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Тлумацької, Обертинської та Олешанської територіальних громад.
24 Травня15:30 Проведено спеціальну підготовку
У період з 18 по 19 травня 2021 року працівниками навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї було проведено спеціальну підготоваку осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
20 Травня15:24 Проведено заняття з питань пожежної безпеки
На базі Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) у період з 18 по 19 травня 2021 року було проведено навчання посадових осіб суб’єктів господарювання до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів з питань пожежної безпеки.
19 Травня14:35 Обережно - борщівник!
.
18 Травня13:30 Навчання з питань пожежної безпеки
У період з 17 по 18 травня 2021 року завідувачами навчально-консультаційних пунктів у містах Городенці та Коломиї (Дмитром Дячуком, Романом Скриплюком) було проведено навчання посадових осіб суб’єктів господарювання до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів з питань пожежної безпеки.
17 Травня15:32 Проведено виїзне функціональне навчання
Працівниками Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності спільно з викладацьким складом Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності було проведено виїзне функціональне навчання з особами керівного складу органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та керівниками суб’єктів господарювання Долинської, Болехівської, Вигодської і Витвицької територіальних громад.
14 Травня11:39 Проведено функціональне навчання
З 12 по 13 травня на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності пройшли функціональне навчання керівники спеціалізованих медичних служб цивільного захисту, санітарних дружин (постів) утворених суб’єктами господарювання.
12 Травня10:27 Продовжуються навчання
З 05 по 07 травня на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності пройшли функціональне навчання особи, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та секретарів евакуаційних комісій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання.
6 Травня09:32 Проведено функціональне навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками
На базі Калуських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в період з 27 по 30 квітня 2021 року було проведено функціональне навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками.
30 Квітня12:35 З Великодніми святами!
З нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового, прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Християнського Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.
29 Квітня13:56 Продовжується навчання керівного складу у територіальних громадах
У період з 26 по 29 квітня педагогічними працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та завідувачем пункту (навчально-консультаційного у м. Яремче) Ігорем Марціновським, проведено виїзні заняття з керівним складом, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту Надвірнянської, Делятинської, Ланчинської, Ворохтянської, Зеленської, Переріслянської, Пасічнянської та Яремчанської територіальних громад. Функціональне навчання слухачів проводилось у складі двох навчальних груп в залі засідань Надвірнянської райдержадміністрації та Надвірнянської міської ради.
28 Квітня12:25 Функціональне навчання керівників спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту
З 27 по 28 квітня на Івано-Франківських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності пройшли функціональне навчання керівники спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту зв’язку та оповіщення утворених суб’єктами господарювання.
Новини
Документи
  Фото
   Відео
    Аудіо
     Оперативна інформація


      Адреса
      76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
      nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

      Телефон
      +38 (0342) 78-54-67

      Факс
      +38 (0342) 75-42-06