ГоловнаОстанні новини16 Липня, 2021р.
 Версія для друку

Практична підготовка на підприємствах, установах, організаціях

Опубліковано: 16.07.2021, 10:02

У липні місяці майстром виробничого навчання Івано-Франківських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Куриловичем В.П. надано допомогу Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківськгаз», державному підприємству «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» у підготовці та проведенні спеціальних об'єктових навчань з питань цивільного захисту.

На інструктивно-методичних заняттях та цільових інструктажах, які були організовані керівниками підприємств, здійснено підготовку керівництва спеціальних об’єктових навчань та посередників.

Під час занять відпрацьовано документи з підготовки та проведення спеціального об’єктового навчання згідно переліку навчально-виробничих завдань.

Також призначеним посадовим особам з питань цивільного захисту надано консультації та взірці оновлених документів щодо планування заходів цивільного захисту, організації функціонування об’єктових комісій, сил ЦЗ, з питань навчання працівників діям у НС.

 

Володимир КУРИЛОВИЧ,

майстер виробничого навчання  Івано-Франківських

територіальних курсів ЦЗ та БЖД

1.jpg

2.jpgАдреса
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

Телефон
+38 (0342) 78-54-67

Факс
+38 (0342) 75-42-06