ГоловнаОстанні новини5 Серпня, 2021р.
 Версія для друку

Спеціальна підготовка

Опубліковано: 05.08.2021, 12:10

28, 29 липня працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на базі  Богородчанського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів проведено спеціальну підготовку осіб, які залучаються до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

До слухачів доведено організацію і порядок навчання працівників за програмою загальної підготовки, проведення інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Слухачам надані на електронних носіях необхідні навчально-методичні матеріали щодо організації і порядку навчання працівників за програмою загальної підготовки, Примірне положення та Примірні програми щодо проведення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях для їх подальшого застосування за місцем роботи.

Також їм рекомендовано використовувати навчальний посібник «Правила поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій» за загальною редакцією С.І. Осипенка.

 

Володимир КУРИЛОВИЧ,

Т.в.о. завідувача Івано-Франківських територіальних курсів

цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

1.jpg

2.jpgАдреса
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

Телефон
+38 (0342) 78-54-67

Факс
+38 (0342) 75-42-06