ГоловнаОстанні новини31 Серпня, 2021р.
 Версія для друку

З першовереснем! З Днем знань!

Опубліковано: 31.08.2021, 15:31

unnamed.jpgЗ першим подихом осені приходить до нас День знань – радісний і святковий, емоційний і хвилюючий. Цей день сповіщає про початок всього нового – нового навчального року, нового періоду життя, нових змін, нових вражень, успіхів та досягнень, нових знань та нових можливостей.

У цей день усі освітні заклади привітно відкривають двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошують на свято. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою і, звичайно, закличним дзвоником.

Щоб знання здобувати без перешкод, потрібно пам'ятати і про правила безпеки, адже безпечна поведінка завжди допоможе обійти стороною різного роду нещасні випадки і травмування.

Незнання елементарних правил безпечної поведінки, легковажне поводження дітей на воді, з вогнем, газом, вибухонебезпечними та замаскованими предметами – головні причини сумних та трагічних наслідків.

Особливо уважними необхідно бути малечі, для якої похід у школу є своєрідним стресом, адже змінюється звичний спосіб життя, попереду все нове і незвідане. Саме тому необхідно знати правила безпечної поведінки на вулиці, по дорозі до школи, вдома, коли залишився наодинці, при виникненні пожежі, виявлені вибухонебезпечного предмету, знати як діяти за сигналом оповіщення „Увага всім!” і т.д.

Необхідно пам’ятати, що знання правил безпеки життєдіяльності підвищують обізнаність учнів та дають змогу зменшити кількість виникнення надзвичайних ситуацій.

Отже, дбаймо про здоров'я та повсякденну безпеку дітей! Привчай­мо молодь до здорового спосо­бу життя, формуймо культуру безпечної поведінки, ставши для них яскравим прикладом!

Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та родину!

З нагоди свята бажаємо всім міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!

 

Мар’яна УЛЯШКЕВИЧ,

методист обласного методичного кабінету (БЖД населення)Адреса
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

Телефон
+38 (0342) 78-54-67

Факс
+38 (0342) 75-42-06