ГоловнаОстанні новини2 Липня, 2020р.
 Версія для друку

Підбито підсумки роботи Центру за звітний період

Опубліковано: 02.07.2020, 14:28

26 червня цього року під головуванням начальника Центру полковника служби цивільного захисту Борисюка Р.З. проведено чергове засідання педагогічної ради щодо підведення підсумків роботи Центру за перше півріччя 2020 року.
Захід відбувся з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки щодо запобігання захворювання на COVID-19 та в онлайн-режимі  із структурними підрозділами Центру – Калуськими територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, начально-консультаційними пунктами у містах Коломиї, Городенка та Яремче.
Про основні результати навчального процесу в звітному періоді, проблемні питання та шляхи їх вирішення доповів заступник начальника Центру (з навчальної-виробничої роботи) Піндус Є.Т.
Т.в.о. начальника обласного методичного кабінету (безпеки життєдіяльності населення) Уляшкевич М.О. було представлено для схвалення педагогічній раді методичні рекомендацій щодо функціонування опорних (базових) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладів освіти Івано-Франківської області, які підготовлено з метою надання інформаційно-консультаційної та методичної допомоги керівникам, педагогічним працівникам, відповідальним особам з питань ЦЗ закладів освіти щодо організації роботи та функціонування зазначених закладів освіти з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Після чого, доповідач довела результати проведення атестації педагогічних працівників Центру в 2019/2020 навчальному році. «Аналіз показників проведення атестації педагогічних працівників Центру свідчить, що якісний склад педагогічного колективу поступово змінюється на краще, оскільки зросла кількість осіб, які отримали педагогічне звання» – зазначила секретар атестаційної комісії.
Наступним питанням, яке виносилось на розгляд педагогічної ради – обговорення з керівниками підрозділів програми навчання з питань пожежної безпеки, заходи щодо удосконалення організації навчально-методичної діяльності, заслуховування та схвалення інформації про виконання попередніх рішень педагогічної ради.
На завершення заходу, начальник Центру відзначив загальну позитивну динаміку у роботі підрозділів Центру за перше півріччя 2020 року, визначив пріоритетні завдання на друге півріччя поточного року, закликавши до подальшого вдосконалення роботи за усіма напрямками.


Мар’яна УЛЯШКЕВИЧ,
т.в.о. начальника обласного методичного кабінету
(безпеки життєдіяльності населення)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 Адреса
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

Телефон
+38 (0342) 78-54-67

Факс
+38 (0342) 75-42-06