ГоловнаСтатті22 Травня, 2020р.
 Версія для друку

Закликаємо дорослих подбати про безпеку дітей у весняно-літній період

Опубліковано: 22.05.2020, 14:37

Період карантину вносить свої корективи у дозвілля громадян і люди вимушені залишатися вдома. На перший погляд, здається, що діти знаходяться під постійним контролем батьків, адже багато хто працює дистанційно, проте це не завжди так. Оскільки дітлахи дуже допитливі і їм цікаво, як горить сірник чи які наслідки будуть від підпалу конкретного матеріалу. Тому вони з задоволенням нехтують заборонами батьків.

Тож попереджаємо про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя. Нині, у період вимушеного відпочинку від навчання, більшість дітей сприймають карантин як канікули і поводять себе відповідно: підкорюють дахи недобудов, проникають до покинутих споруд, вирушають на ставки. Цьому сприяє і тепла весняна погода. Саме тому нагадуємо про наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля, які , на жаль, є невтішні.

Якщо Ви залишаєте дитину вдома одну, то переконайтеся, що всі наявні в будинку електроприлади і газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники заховані в недоступному місці. Також не залишайте дітей вдома одних, якщо вони не здатні самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.

Що стосується відпочинку і прогулянок за межами дому, то за дітьми необхідно стежити на відпочинку біля водойм та на природі, а також за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві стави, річки і занедбані будівлі.

Звертаємо особливу увагу батьків на те, що карантин - це НЕ канікули! Це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання - мінімізувати загрозу поширення небезпечної інфекції.

Важливо, щоб дорослі знали, як діяти в ситуації карантину і від чого берегти дітей та дотримуватись правил елементарної безпеки.

Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.

Проявляйте витримку і навчайте дітей берегти своє життя та здоров’я! 

 

Мар’яна Уляшкевич,

методист обласного методичного кабінету

(безпеки життєдіяльності населення)

 17032020.jpg

unnamed.jpgАдреса
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок 62-А
nmc.ivanofrankivsk@dsns.gov.ua

Телефон
+38 (0342) 78-54-67

Факс
+38 (0342) 75-42-06